Optreden Chaja Koor ‘Zingen voor je Leven’ bij ‘FANTASTIVAL’ Oss

FANTASTIVAL  Oss 9 juni 2024

Welkom bij Fantastival!
Het thema van Fantastival 2024 is……………………….FLOWER POWER!

Fantastival wordt elk jaar in opdracht van de gemeente Oss georganiseerd door Muzelinck Centrum voor de Kunsten. Bij elke editie is er een enthousiaste medewerking van culturele amateurgezelschappen uit de gemeente Oss en komen er professionele straattheater artiesten uit binnen- en buitenland hun kunsten vertonen. Alle optredens zijn gepland in de Raadhuislaan.
Laat je verrassen door de kleurrijke optredens, de inspirerende ontmoetingen en het bijzondere straattheater en heb vooral plezier met elkaar!

Het Chaja Koor ‘Zingen voor je Leven’ staat gepland om 13.15 op de Janis Joplin stage, naast het gemeentehuis.
Een mooie plek en een mooie tijd. Laten we hopen op mooi weer!

Het Chaja Koor
Ons koor is ontstaan vanuit Stichting Chaja. Deze stichting heeft allerlei projecten rondom verwerking van kanker. Van jezelf of een naaste.
Zijn wij dan een treurig koor? NEE!
Wij zingen JUIST over de mooie dingen in het leven. Onze liedjes zijn vrolijk en heel divers. Gedirigeerd door Annet, en begeleidt op piano door Job. Soms wordt het publiek uitgenodigd om mee te zingen, daar komt prachtige samenzang uit voort.  Want…Zingen verbindt.

Dus kom genieten van onze mooie Chaja Koor!